Game Schedule
May
2
@ St. Anthony Huskies 12AA
(League)Saint Anthony Village High School
6:30 PM
May
3
vs. Blaine 12AA
(League)Fenway Park
6:00 PM
May
5
vs. White Bear Lake
(Tournament)Youth Athletic Complex
7:45 PM
May
6
vs. STMA Blue
(Tournament)Youth Athletic Complex
10:45 AM
May
7
vs. Elk River
(Tournament)Youth Athletic Complex
9:30 AM
May
8
@ Blaine 12AA
(League)Lexington Athletic Complex
6:30 PM
May
10
@ IBL 12AA Maroon (Irondale)
(League)Silver View Park
6:00 PM
May
16
vs. Shoreview Mustangs 12AA
(League)Fenway Park
6:00 PM
May
18
@ Roseville
(League)Langton Lake Park
6:00 PM
May
19
vs. Bloomington Blue
(Tournament)Hrbek Fields at Valley View Park
7:45 PM
May
20
@ Edina Green
(Tournament)Kelly Park
2:00 PM
May
20
vs. TBD
(Tournament)Hrbek Fields at Valley View Park
6:00 PM
May
24
vs. St. Anthony Huskies 12AA
(League)Fenway Park
6:00 PM
May
30
vs. SCF 12U (St. Croix Falls)
(League)Fenway Park
6:00 PM
Jun
1
@ Chisago Lakes 12UAA
(League)Shafer Yards
6:00 PM
Jun
5
vs. IBL 12AA Maroon (Irondale)
(League)Fenway Park
6:00 PM
Jun
7
vs. Chisago Lakes 12UAA
(League)Fenway Park
6:00 PM
Jun
9
vs. Mankato Royals
(Tournament)Ojibway Park
6:00 PM
Jun
10
vs. Minnetonka 12AA White
(Tournament)Ojibway Park
8:00 AM
Jun
10
@ East Ridge 12AA
(Tournament)Ojibway Park
12:00 PM
Jun
12
vs. Mahtomedi
(League)Fenway Park
6:00 PM
Jun
16
vs. Cottage grove
(Tournament)North Park Fields
7:00 PM
Jun
17
vs. Fairmont
(Tournament)North Park Fields
10:00 AM
Jun
17
@ Mankato
(Tournament)North Park Fields
5:00 PM
Jun
18
vs. Mankato
(Tournament)North Park Fields
8:30 AM
Jun
18
vs. Cottage Grove
(Tournament)North Field
12:00 PM
Jun
20
@ SCF 12U (St. Croix Falls)
(League)Dresser Elementary School
6:00 PM
Jun
22
@ Woodbury Royals
(League)Ojibway Park
6:00 PM
Jun
26
vs. Roseville
(League)Fenway Park
6:00 PM
Jun
27
@ Shoreview Mustangs 12AA
(League)Bucher Park
6:00 PM
Jul
20
vs. Champlin
(Playoff)Fenway Park
6:00 PM
Jul
25
vs. Stillwater
(Playoff)Fenway Park
6:00 PM
Jul
28
vs. Pierz
(Tournament)Pinecone Central Park
1:00 PM
Jul
29
@ Breckenridge
(Tournament)Pinecone Central Park
8:00 AM
Jul
29
vs. Pequot Lakes
(Tournament)Pinecone Central Park
3:15 PM
Jul
30
@ Rockford
(Tournament)Pinecone Central Park
10:00 AM
Sep
10
vs. Rooseville
(League)Langton Lake Park
10:00 AM
Sep
10
vs. Slytherin
(League)Langton Lake Park
12:00 PM
Sep
17
vs. Lake Superior
(League)Al Flynn Park
2:00 PM
Sep
17
vs. Coon Rapids
(League)Al Flynn Park
4:00 PM
Sep
24
vs. Menomonie
(League)Bucher Park
12:00 PM
Sep
24
vs. Centaurs
(League)Bucher Park
4:00 PM
Oct
1
vs. Centennial
(League)Zane Sports Park
2:00 PM
Oct
1
vs. Brooklyn Park
(League)Zane Sports Park